درباره ما
درباره ما About us
درباره شرکت ABOUT
۲۶سال تجربه

درباره سهندساران

شرکت مهندسی سهندساران پویا در سال 1376 با موضوع طرح و نظارت و اجرای کلیه عملیات ساختمانی و تأسیساتی اعم از مسکونی ، اداری ، صنعتی ، تجاری ، خوابگاهی و ... تأسیس گردید .

در طی سال های گذشته پروژه های متعددی در سطح کشورتوسط این شرکت طراحی ، اجراء و تحویل گردیده است .

شرکت سهندساران در حال حاضر دارای رتبه یک ابنیه از سازمان مدیریت و راهبردی و رتبه یک انبوه سازی و رتبه یک کنترل مضاعف از انجمن صنفی انبوه سازان مسکن و شهرسازی می باشد .

به منظور بالابردن راندمان پروژه ها و امکان مدیریت سرعت و کیفیت روند اجرا، شرکت سهندساران اقدام به تأسیس کارخانجات تولید پنجره های دوجداره – شیشه های دوجداره – تولید انواع مقاطع فلزی از جمله L.S.F –تولید انواع قالبهای فلزی و ... نموده است . تولیدات این کارخانجات علاوه بر پوشش پروژه های تحت احداث شرکت به تأمین نیازهای دیگرسازندگان نیز می پردازد .

ساختمان

شرکت مهندسی سهند ساران با هدف گسترش صنعت ساختمان سازی و ترویج استانداردسازی در این صنعت تاسیس گردیده است.
همواره یکی از اهداف بلند مدت شرکت سهند ساران ، پیشرو بودن در امر نوآوری و خلاقیت صنعت ساختمان بوده است . این شرکت همواره می کوشد از دستاوردها و فناوریهای نوین جهت ارتقای کیفی ساخت استفاده نماید.

صنعتی سازی مسکن

این شرکت در زمینه صنعتی سازی به دنبال بهبود کیفیت،کاهش زمان ساخت و استفاده از نیروی کار متخصص با بهره برداری از تجهیزات و ماشین آلات مرتبط و تکنولوژی روز می باشد. در این راستا شرکت مهندسی سهند ساران افتخار دارد که پروژه های مسکن مهر شهرهای رشت ، کرج و شهر جدید هشتگرد را به صورت صنعتی اجرا نموده است

تولید قالب های ساختمانی

گروه صنعتی سهند ساران با استفاده از نو آوری ، طراحی مهندسی و نگاه اقتصادی تاکنون موفق به رفع نیازهای پروژه های متعدد خود در زمینه های انبوه سازی بوده است .

تولید درب و پنجره UPVC

کارخانجات گروه صنعتی سهند ساران با هدف خودکفایی در زمینه تولید درب و پنجره UPVC برای پروژه های عمرانی این شرکت و تلاش در جهت اعتلای صنعت کشور و ارائه خدمات به دیگر هم میهنان در سال1390 تاسیس گردید.

تولید شیشه‌های 2,3 جداره, توری پلیسه‌ای

گروه صنعتی سهند ساران پویا تولید کننده شیشه های دو و سه جداره می باشد .بکارگیری دستگاههای پیشرفته و استفاده از اجزاء درجه یک در ساخت شیشه های دو وسه جداره تولیدی این مجموعه باعث افزایش کیفیت و سرآمدی محصول گردیده است
برخی از پروژه ها PROJECTS همه پروژه ها
سهندساران
GROUPS
در بخش زیر با دیگر زیرمجموعه های هلدینگ سهندساران بیشتر اشنا شوید و دیگر وبسایت های هلدینگ را مشاهده نمایید .